Завантажити PDF каталоги

Не пропустіть! Конкурс World Chocolate Masters в Києві

21 січня в Києві відбудеться національний етап провідного міжнародного конкурсу шоколатьє і шеф-кондитерів – World Chocolate Masters. Конкурс присвячений творчим уявленням кондитерів про роль шоколаду в кондитерському світі та гастрономії майбутнього. Конкурс проводиться за підтримки французького бренду шоколаду для кондитерів Cacao Barry, що належить компанії Barry Callebaut.

Компанія «Форвард» стала партнером конкурсу, надавши учасникам професійний кондитерський інвентар та подарунки від відомих брендів Silikomart та FoRest.

Відбірковий етап World Chocolate Masters відбудеться у кулінарній студії Chef University компанії Best Way Foods, де видатні шеф-кондитери змагатимуться за право представляти Україну на міжнародному фіналі в Парижі. Україна вперше бере участь у конкурсі, тому подія обіцяє стати знаковою для всіх кондитерів країни.

Головною темою конкурсу є відображення кондитерами власного бачення майбутнього кондитерського мистецтва, використовуючи при цьому оригінальну техніку приготування кулінарних шедеврів та сучасне професійне обладнання.

Учасниками національного етапу World Chocolate Masters стануть:

  • Олег Івженко – екс-шеф-кухар Fairmont Grand Hotel
  • Семен Постолов – шеф-кондитер Vanil Café
  • Антон Штипа – шеф-кондитер Bassano

Конкурс проходить в п’ять етапів, за які учасники мають продемонструвати майстерність у створенні кулінарних шедеврів, а саме:

#DESIGN — розробити та реалізувати інтригуючий дизайн шоколадної скульптури із застосуванням мінімум шести технік на основі фірмового елементу конкурсу — літер TMRW.

#TASTE — створити шоколадні тістечка з використанням трьох текстур.

#SNACK — приготувати шоколадні снеки для швидкого перекусу з рослинних інгредієнтів.

#BONBON — створити шоколадні цукерки із натуральних інгредієнтів.

#YOU —запропонувати концепцію шоколаду майбутнього, яка об'єднає всі десерти.

Переможця конкурсу обере професійне журі:

  • кондитер-художник та бренд-амбасадор Cacao Barry – Ніна Тарасова;
  • шеф-кондитер Bakehouse Confectionery – Дмитро Колесніков;
  • шоколатьє та міжнародний консультант – Андрій Дубовик;
  • шеф-кондитер – Дінара Касько;
  • шоколатьє та амбасадор Cacao Barry, співвласник JEM – Євгенія Петренко.

Спеціально запрошений гість конкурсу – Філіп Маран, керівник Академії Шоколаду Barry Callebaut у Східній Європі, Близькому Сході та Африці.

Національний етап конкурсу World Chocolate Masters у прямому ефірі покаже WCM Ukraine на своєму YouTube-каналі. Початок трансляції – 21 січня о 8:00.

Ми раді бути партнерами такого масштабного кондитерського конкурсу, як World Chocolate Masters. Бажаємо успіхів учасникам національного етапу конкурсу та перемоги у фіналі в Парижі.