Гастроємності з полікарбонату
Обрано: 99Гастроємності із полікарбонату — влучне рішення для вітрини та зберігання продуктів
Гастроємність — це зручний посуд у вигляді лотків різних розмірів для громадського харчування. У гастрономічних контейнерах зручно зберігати продукти чи готові страви, а також виставляти для продажу та лінії роздачі. Полікарбонатні ємності для продуктів є важливими атрибутами будь-якого підприємства громадського харчування сегменту HoReCa, тобто кафе, ресторанів та готелів. Професіонали — шеф-кухарі та ресторатори віддають перевагу торговим маркам FoREST та Araven, тому прагнуть гастроємність купити в Україні в магазині «Форвард», вигравши в ціні та якості.
Гастрономічні ємності також купують для викладання продуктів у морозильних та холодильних камерах супермаркетів. Гастроємності із полікарбонату презентабельно виглядають на вітрині, а також дозволяють довше зберігати страви свіжими.
Види гастроємностей:
- Полікарбонат — міцний напівпрозорий або чорний матеріал, який абсолютно безпечний і дозволяє зберігати в контейнерах їжу в умовах різних температур. За рахунок нижчої вартості, харчову чорну гастроємність купити можуть дозволити собі як професіонали, так і кухарі-початківці.
- Нержавіюча сталь — це міцний вогнетривкий матеріал. Завдяки своєму складу не вбирає сторонні запахи, зберігає смак та аромат страв.
- Поліпропілен — харчовий пластик, який витримує різні температури, навіть до мінус 80 градусів. Ємності з цього матеріалу компактно складаються, легкі та зручні.
- Меламінові ємності призначені для нетривалого зберігання продуктів. Найчастіше в посуді з меламіну презентують страви, так як цей матеріал чудово виглядає і моментально впливає на покупця або відвідувача ресторану.
- Керамічні — застосовуються для викладення страв у ресторанах преміум сегмента, та витримують високі температури. Вони зручні також тим, що в них можна запекти і відразу ж подати страву в цьому ж посуді, бувають різних форм та розмірів.
Стандартні розміри ємностей із полікарбонату
Розмір гастроємності із полікарбонату відповідає єдиному стандарту гастрономічних ємностей. Стандартні розміри це гастроємність GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/6, GN 1/9, GN 2/1, GN 2/3 тощо підходять для зберігання у холодильній витрині. Числовий індекс відповідає кількості частин, на які ділиться стандартний розмір.
Ємності з полікарбонату мають різну глибину — для зберігання або викладки овочів, м'ясних виробів, десертів. Мінімальний об'єм ємностей 1 л, максимальний – 28 літрів.
Застосування гастроємностей з полікарбонату
Полікарбонатні контейнери входять до трійки лідерів за популярністю використання цього інвентарю. Полікарбонат — міцний харчовий пластик, який не деформується за умов жорсткої експлуатації.
Де застосовуються ємності з полікарбонату? У шкільних та дитсадкових їдальнях, кафе та ресторанах, у супермаркетах та магазинах. Великий попит на контейнери обумовлений їх якістю, безпекою та доречною вартістю. Використовуються ємності для викладання заморожених продуктів та готових страв на вітрини, а також для короткочасного зберігання в холодильній камері. Температурні режими, за яких допустимо використання харчового пластику відповідають діапазону від -40°C до +99ºC
Гастроємності для викладки у холодильних вітринах
В інтернет-магазині професійного посуду представлені гастроємності для холодильника з білого та чорного полікарбонату. Помічено, що продукти в чорній гастроємності виглядають привабливіше та естетичніше у вітрині. І все ж, підхід до вибору посуду індивідуальний, і залежить від колірної гами самих страв, дизайнерського рішення приміщення та формату реалізації.
Гастроємності для зберігання
Обираючи ємність для зберігання, радимо звернути увагу на наявність кольорових кутових кліпс для маркування вмісту лотка з метою дотримання харчової безпеки згідно HACCP. Наприклад, м'ясо можна зберігати в контейнерах із червоною позначкою, а рибу з помаранчевою. Завдяки такому порядку дотримуються всі гігієнічні норми на кухні чи в торговому залі.
Зберігання продуктів в холодильнику зручніше у гастроємностях з прозорого полікарбонату. Таким чином можна швидко ідентифікувати вміст лотка та стан продукту.
Продаються гастроємності з кришками, які мають отвір під роздаткову ложку або не мають його і герметично закриваються. У такому вигляді продукти зберігають свої аромати, і вони не змішуються між собою. Крім того, соковиті фрукти та овочі залишаються свіжими тривалий час, а сипучі — не просочуються вологою. Кухонний інструмент може продаватися і без кришок, тоді передбачається їх окрема покупка.
Важливо, що пластикові ємності мають влите маркування для позначення продукту та дати спеціальним маркером.
Відповіді на часті питання (FAQ):
Які гастроємності купити для вітрини?
Яка ціна на гастроємності з полікарбонату?
Які у гастроємностей розміри?
За якого температурного режиму можна використовувати гастроємність із полікарбонату?
Чи призначений пластик для використання з їжею?
Чи можна використовувати продукт у мікрохвильовій печі?
Який термін експлуатації контейнерів із пластику?
Як мити та зберігати гастроємності?
Де придбати гастроємності для вітрини в Україні?
- Ми пропонуємо купити гастроємності для холодильних вітрин якісних марок, весь посуд сертифікований в Україні.
- Ми реалізуємо посуд для сегменту HoReCa, він орієнтований на зручність використання та практичність.
- Гастроємності та інший посуд можуть придбати абсолютно всі, адже ціни на нього оптимальні для споживача.
- Ми завжди консультуємо покупця щодо будь-яких питань за телефонами та онлайн.
- Великий асортимент брендового посуду з полікарбонату, нержавіючої сталі та інших матеріалів.