Завантажити PDF каталоги

Про компанію

Компанія Форвард®: забезпечуємо професійним посудом та інвентарем заклади громадського харчування і виробників харчової індустрії України з 2001 року.

Працюючи з компанією «Форвард», Ви отримаєте:

  1. Індивідуальне рішення, підібране для Вашого типу закладу / бізнесу і бюджету.
  2. Вибір з 15 тисяч найменувань в різних цінових групах.
  3. Знижку на комплексне замовлення і постійним покупцям.
  4. Якість продукції, в якій ми впевнені, тому що за 20-річний досвід роботи в цій сфері ми вибрали найкращих постачальників професійного посуду.
  5. Допомогу досвідченого менеджера з продажу, який знає призначення і особливості асортименту.
  6. Можливість доукомплектувати кухню або сервіровку залу в будь-який момент - ми регулярно поповнюємо свій склад.
  7. Вибір оригінального і ексклюзивного посуду під замовлення, з можливістю нанесення логотипу.

Про нас

Компанія «Форвард» - комплексний постачальник посуду і кухонного інвентарю для ресторанів і підприємств харчової промисловості України.

Ми пропонуємо професійний посуд для ресторанів, кафе, готелів, піцерій, хмарних кухонь, кухонний і кондитерський інвентар для харчових виробничих цехів, кулінарних відділів продуктових супермаркетів.

За 20-річний досвід нашої роботи ми налагодили партнерські відносини з провідними світовими постачальниками професійного посуду та інвентарю. Ми є прямими імпортерами таких брендів: Ancap, APS, Araven, Arcoroc, Arcos, Arthur Krupp, Bisetti, Bora Plastic, Bron-Coucke, By Bone, Chef & Sommelier, Chocolate World, Churchill, Dalebrook, Durplastics, FoREST, G.Benedikt, Gi. Metal, Kulsan, Lacor, Libbey, Lubiana, Martellato, Matfer & Bourgeat, Mobil Plastic, Nachtmann, Paderno, Sambonet, Seltmann Weiden, Silikomart, Sunnex, The Bars, Uniglass, Yaxell та інших виробників.

Більшість з цих брендів ми представляємо ексклюзивно на території України.

Для більш зручного та ретельного підбору ми запрошуємо Вас в один з найбільших шоу-румів професійного посуду, який розташований в Києві. Також для зручності наших покупців можна вибрати і купити посуд для ресторанів на нашому сайті в інтернет-магазині посуду.

Широкий асортимент компанії включає посуд для кухні, банкетів і фуршетів, їдальні, скляний посуд, столові прибори, кондитерський і барний інвентар, посуд для викладки. Діапазон цін посуду Форвард дозволяє знайти продукцію відповідно до бюджету і формату закладу.

Купити посуд оптом та в роздріб можна по всій Україні через нашу мережу партнерів і дилерів в містах: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Купити професійні ножі для м'яса, обвалочні, обробні для м'ясників, м'ясокомбінатів, м'ясних та ковбасних цехів, птахоферм, забою свиней та скота.

Ножі для м'яса

Щоб правильно обробити або приготувати м'ясо із збереженням всіх його корисних властивостей, вам знадобиться обробний ніж. Різновидів ножів м'ясника існує декілька в залежності від призначення. Розглянемо найпоширеніші типи м'ясних ножів та для чого вони використовуються.

Обвалювальний ніж - це м'ясний ніж, що використовується для видалення м'якоті з кісток м'яса та риби. Його також можна використовувати для оброблення та нарізки м'яса, а також для видалення шкіри.

Обвалювальний ніж може бути прямим, вигнутим, жорстким або гнучким. Вигнутий та гнучкий ніж для обвалювання м'яса дозволяє видалити кожен шматок та залишити чисту кістку.

ніж для м'яса

Ніж м'ясника

Це великий ніж із широким вигнутим кінчиком для оброблення та нарізування великих шматків м'яса. Його також можна використовувати для зняття шкіри з великих тварин. Деякі м'ясні ножі мають додаткову особливість зубчастого леза, яке запобігає прилипанню м'яса до леза при розрізанні.

Ножи мясника тяжелые и прочные. Это позволяет применять силу, не опасаясь сломать или отколоть лезвие. Изогнутое лезвие полезно для разрезания толстых кусков мяса и костей.

ніж м'ясника

Ніж для зняття шкур

Ніж для зняття шкур використовується для зняття шкіри з м’ясної туші. У нього широке лезо, яке вигинається вгору, щоб ви могли здійснювати повні ріжучі рухи. М’ясні туші потрібно не тільки освіжувати, а й потрошити, і тупий кінчик ножа для зняття шкур ідеально підходить для цього. Це запобігатиме випадковому проколюванню шкіри кишок.

ніж для зняття шкури шкіри

Обробний ніж

Як випливає з назви, ніж для обробки в основному використовується для обробки туш. У нього довге вигнуте лезо, яке дозволяє прорізати хрящі, дрібні кістки та жорстку шкіру.

Ніж для обробки - це те, що ви використовували б спочатку для туші, перш ніж переключитися на ніж м'ясника, тому він незамінний, якщо ви любите полювати і самі обробляєте м'ясо.

ніж обробний для обалювання м'яса

Тесак для м'яса

З його великим та широким лезом ніж для м'яса, ймовірно, є найпомітнішим ножем у наборі ножів м'ясника. Хоча він виглядає як топірець, з широким лезом і плоским кінчиком, насправді він легший і тонший за м'ясницький ніж. Ніж топірець для м’яса в основному використовується для розрізання великих шматків м'яса, поділу кісток та розрізання хрящів.

Зазвичай у тесака міцна кромка, це призначено для багаторазових ударів по кістці без сколів та вм'ятин на кромці леза. Деякі тесаки мають велику вагу та призначені для збільшення сили удару.

Такий жорсткий ніж не виконуватиме делікатні завдання, але широке лезо тесака дуже корисне для подрібнення таких інгредієнтів, як часник.

ніж сокира для м'яса тесак

Стейк-ніж

Коли у вас є хороший соковитий стейк, простий столовий ніж не підійде. Що вам потрібно, то це ніж для стейка. Ножі для стейків мають зубчасту кромку, так і прямий край.

Найкраще їсти стейк з усіма його соками, тому ніж для стейка має бути дуже гострим, щоб легко різати м'ясо, не вичавлюючи всі соки.

ніж для стейка, стейковий ніж

Догляд за ножами м'ясника

Використання тупого ножа для нарізки м'яса небезпечне, оскільки при нарізанні доводиться докладати зусиль. Це також дратує і може спричинити непотрібну втому. Ножі м'ясника необхідно регулярно точити, щоб уникнути втоми, а також розривати волокна м'яса, а чи не прорізати їх.

Деякі обробні ножі можна мити в посудомийній машині, але завжди краще мити вручну. Миття в посудомийної машині може викликати корозію сталі. Пам'ятайте, що нержавіюча сталь не обов'язково означає, що метал на 100% стійкий до корозії. Необережне поводження може призвести до корозії навіть найкращого леза.

Обробний ніж слід мити м'якою губкою, щоб не подряпати сталь і не спричинити корозію.

Уникайте замочування ножів у раковині. Це не тільки небезпечно для вас, але може викликати корозію сталі.

Завжди тримайте м'ясницький ніж за ручку лезом донизу, коли переносите його з одного місця на інше.

Не зберігайте ножі в спільній скриньці з іншим кухонним приладдям. При цьому лезо піддається постійному тертю з іншими предметами, що зрештою затупляє лезо. Використовуйте пристрої для зберігання ножів, такі як підставки для ножів, сумки для ножів або магнітні тримачі, щоб безпечно зберігати ножі.

На що слід звернути увагу при купівлі ножа м'ясника

Розмір

Розмір обробного ножа визначає, як його можна використовувати. Маленький ніж ідеально підходить для невеликих шматків м'яса, а великий ніж краще підходить для більших і товстіших шматків.

Рукоять

Ніж м'яса вимагає міцного захвату, щоб прорізати жорсткі шматки м'яса. Перед покупкою ножа перевірте, наскільки зручно лягає ручка в руку. Ви проводите багато часу з ножем, тому його має бути зручно тримати.

Показати більше