Завантажити PDF каталоги

Про компанію

Компанія Форвард®: забезпечуємо професійним посудом та інвентарем заклади громадського харчування і виробників харчової індустрії України з 2001 року.

Працюючи з компанією «Форвард», Ви отримаєте:

  1. Індивідуальне рішення, підібране для Вашого типу закладу / бізнесу і бюджету.
  2. Вибір з 15 тисяч найменувань в різних цінових групах.
  3. Знижку на комплексне замовлення і постійним покупцям.
  4. Якість продукції, в якій ми впевнені, тому що за 20-річний досвід роботи в цій сфері ми вибрали найкращих постачальників професійного посуду.
  5. Допомогу досвідченого менеджера з продажу, який знає призначення і особливості асортименту.
  6. Можливість доукомплектувати кухню або сервіровку залу в будь-який момент - ми регулярно поповнюємо свій склад.
  7. Вибір оригінального і ексклюзивного посуду під замовлення, з можливістю нанесення логотипу.

Про нас

Компанія «Форвард» - комплексний постачальник посуду і кухонного інвентарю для ресторанів і підприємств харчової промисловості України.

Ми пропонуємо професійний посуд для ресторанів, кафе, готелів, піцерій, хмарних кухонь, кухонний і кондитерський інвентар для харчових виробничих цехів, кулінарних відділів продуктових супермаркетів.

За 20-річний досвід нашої роботи ми налагодили партнерські відносини з провідними світовими постачальниками професійного посуду та інвентарю. Ми є прямими імпортерами таких брендів: Ancap, APS, Araven, Arcoroc, Arcos, Arthur Krupp, Bisetti, Bora Plastic, Bron-Coucke, By Bone, Chef & Sommelier, Chocolate World, Churchill, Dalebrook, Durplastics, FoREST, G.Benedikt, Gi. Metal, Kulsan, Lacor, Libbey, Lubiana, Martellato, Matfer & Bourgeat, Mobil Plastic, Nachtmann, Paderno, Sambonet, Seltmann Weiden, Silikomart, Sunnex, The Bars, Uniglass, Yaxell та інших виробників.

Більшість з цих брендів ми представляємо ексклюзивно на території України.

Для більш зручного та ретельного підбору ми запрошуємо Вас в один з найбільших шоу-румів професійного посуду, який розташований в Києві. Також для зручності наших покупців можна вибрати і купити посуд для ресторанів на нашому сайті в інтернет-магазині посуду.

Широкий асортимент компанії включає посуд для кухні, банкетів і фуршетів, їдальні, скляний посуд, столові прибори, кондитерський і барний інвентар, посуд для викладки. Діапазон цін посуду Форвард дозволяє знайти продукцію відповідно до бюджету і формату закладу.

Купити посуд оптом та в роздріб можна по всій Україні через нашу мережу партнерів і дилерів в містах: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці.