Гастроємності
Обрано: 296




Гастроємностями називають ємності певної форми та розмірів для приготування, зберігання та викладення харчових продуктів або готової їжі на вітринах. Від різновиду гастроємності ціна в Україні відрізняється.
Види гастроємностей
За розміром. Розміри гастроємності відповідає єдиному стандарту гастрономічних ємностей GN. Стандартні розміри гастроємностей GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/6, GN 1/9, GN 2/1, GN 2/3
За матеріалом:
- Гастроємність з нержавіючої сталі стандарту GN - це міцний цільнолитий посуд, що активно застосовується в їдальнях, кафе, барах. Нержавіюча сталь завдяки своєму складу не вбирає сторонні запахи і зберігає смак і аромат страв.
- Полікарбонат - міцний напівпрозорий матеріал, який є абсолютно безпечним, і дозволяє зберігати в контейнерах їжу в умовах різних температур. За рахунок нижчої вартості, харчові гастроємності купити можуть дозволити собі як професіонали, так і кухарі-початківці.
- Поліпропілен - харчовий пластик, який витримує різні температури до - 80 градусів. Вони компактно складаються, легкі зручні.
- Меламінові ємності призначені для нетривалого зберігання продуктів. Найчастіше в посуді з меламіну презентують страви, тому що цей матеріал чудово виглядає і моментально впливає на покупця або відвідувача ресторану.
- =Керамічні ємності набагато рідше, ніж інші, але в Україні також використовуються.=
Як підібрати відповідну гастроємність
- Насамперед потрібно визначитися з призначенням та обсягами харчової обробки/зберігання.Для термічної обробки найкраще купити гастроємність із нержавіючої сталі товщиною 0,7 мм. Таку сталь не поведе за високих температур у пароконвектоматі.
- Харчова безпека в індустрії комунального харчування висуває свої вимоги до інвентарю. Тому якщо вам потрібно гастроємності купити київ і, зокрема, наш шоу-рум до ваших послуг. В асортименті "Форварда" є саме інвентар призначений спеціально для громадського харчування, підходить для контакту з харчовими продуктами. У випадку пластикових ємностей, спеціальний конструктив та кольорові кліпси для маркування продуктів допомагають наблизитися до системи харчової безпеки за HACCP.
- Якщо ціна найголовніший критерій при вашому виборі, тоді рекомендуємо ще раз подумати та прикинути витрати на часте та неминуче оновлення кухонного інвентарю, який придбали за дуже економними цінами. Краще витратитись трохи більше і користуватися більш довговічними та міцними гастроємностями.
Правила догляду за гастроємністю
Гастроємності можна мити в посудомийній машині. Для кожної серії є свої рекомендації щодо температурного режиму: нагрівання, заморожування.
Пластикові гастроємності не слід зберігати під впливом прямого сонячного світла.
У інтернет-магазин посуду "Форвард", а також у шоу-румі в м. Київ ви зможете обрати, проконсультуватися, замовити. У нас великий асортимент інвентарю для піци та досвідчені продавці.
Гастроємність – це контейнер для приготування та зберігання продуктів на професійній кухні, а також для викладання готових страв на вітрині в кулінарії. Зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі або полікарбонату та має стандартизовані розміри відповідно до стандарту GN.
Найкращим вибором гастроємностей є ті, які виготовлені з нержавіючої сталі, оскільки вони міцні, витримують високі температури та добре миються. Для використання в пароконвектоматі краще використовувати гастроємності з якісної сталі товщиною 0,63-0,7 мм. Крім того, важливо зважати на розмір гастроємності, оскільки вони мають стандартизовані розміри, які відповідають параметрам вітрини або пароконвектомату.
Гастроємності використовуються для приготування їжі в пароконвектоматах, зберігання готових страв, а також для викладання продуктів та страв на вітрині. Вони є незамінним елементом у ресторанах, кафе, фастфудах, хмарних кухнях, їдальнях.