Завантажити PDF каталоги

Приготуємо щось смачненьке? – Легко! З новими професійними сковородами FoREST!

Раді повідомити про новинки бренду FoREST! В асортименті нові антипригарні сковороди серій «Aluma» та «Aluma Induction», перевагою яких є легкість та приваблива ціна від 436 грн до 1068 грн.

У НАЯВНОСТІ! Сковороди з антипригарним покриттям серії «Aluma» та «Aluma Induction» діаметром від 24 до 32 см для млинців та універсальні сковороди для обсмаження.

Антипригарні сковороди виготовлені з алюмінію, на поверхні яких рівномірно розподіляється тепло, тому їжа не прилипає та не підгорає під час готування. Виріб з алюмінію швидко нагрівається, тому на приготування не потрібно витрачати багато часу. Антипригарне покриття вироблено з екологічно безпечних матеріалів та не містить шкідливих PFOA сполук.

Ергономічні ручки сковорідок виготовлені із нержавіючої сталі та прикріплені до основи за допомогою заклепок, тому ручки не нагріваються.

Для яких плит підходить серія «Aluma»?

Для газових, електричних та керамічних плит.

У чому особливість серії «Aluma Induction»?

Підходить для всіх видів плит, включно з індукційними, завдяки спеціальному металевому диску на зовнішній стороні сковороди. Оснащені порожнистими ручками, які менше нагріваються.

Поради щодо використання і догляду:

  • Ніколи не прожарюйте сковороду з антипригарним покриттям!
  • У процесі готування варто використовувати кухонне приладдя з м’яких матеріалів – силікон, пластик, дерево. У нашому інтернет-магазині додатково можна придбати пластикову кухонну лопатку, термопластикову ложку розливну, шумівку, кухонні щипці з силіконовою поверхнею, картоплем'ялку та інший допоміжний роздатковий та кухонний інвентар.
  • Після використання не заливайте гарячу антипригарну сковорідку холодною водою, перепади температур шкодять виробу.
  • Рекомендовано сковороди з антипригарним покриттям мити вручну!
  • Ніколи не використовуйте для чищення жорсткі предмети: металеві мочалки, абразивні миючі засоби.
  • При готуванні на газових плитах, слідкуйте за величиною полум’я. Воно не повинно бути більшим за діаметр сковороди.

Нові сковороди FoREST різного діаметру уже є на нашому складі. Замовити кухонний інвентар або купити антипригарні сковороди можна на нашому сайті професійного посуду або за телефонами, вказаними в контактах.

 

Серія «Aluma» та «Aluma Induction»