Завантажити PDF каталоги

Участь у конференції ХЛІБ.UA 2022

2 лютого в Києві у готелі Favor Park відбулася щорічна конференція виробників хлібобулочних виробів ХЛІБ.UA 2022. Аналізуючи галузеві тренди України та Європи, учасники розглянули питання розвитку хлібопекарського бізнесу на майбутній рік.

Компанія «Форвард» взяла участь у заході у якості експонента, представивши професійний пекарський та кондитерський інвентар відомих європейських виробників: FoREST, Silikomart, Martellato.

Компанія «Форвард» постійно співпрацює з виробниками хлібних виробів, забезпечуючи підприємства інвентарем перевіреної якості: дека для випікання різної конфігурації, силіконові та металеві форми для випічки, сита, лопатки, шпателі, розділювачі, качалки та інші професійні інструменти та посуд пекаря та кондитера.

Конференція ХЛІБ.UA – це місце зустрічі виробників хлібобулочних виробів, де учасники мали змогу обговорити нагальні питання галузі та бізнесу на прикладі реальних кейсів локальних виробників, як: підвищення ефективності управління бізнесом, дослідження споживчого попиту, розробка та запуск нових продуктів, просування продукції, розвиток нових каналів збуту, розробка упаковки.