• Новости

Форвард на выставке «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» во Львове!

Форвард на выставке «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» во Львове!

20.10.2017

Компанія Форвард прийняла участь у Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності. Це визначна подія у сфері туризму, гостинності та розваг у Західному регіоні України! Вона поєднала в собі дві взаємопов’язаних виставки, а саме міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО» та спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес».

Виставка «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» – це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів.
Саме тут можна було побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи ваш заклад не знаходився, виставка завжди подарує вам кілька чудових ідей. 

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: власники, менеджери та ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності.

Щиро дякуємо усім гостям, що завітали на наш стенд! Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Присоединяйтесь к нам в социальных сетях прямо сейчас:Галерея: (Всего 12)Список просмотренных товаров пуст
Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
Ваша корзина пуста
AlfaSystems GoPro GP261D21