Завантажити PDF каталоги

Чи стане Вінниця гастростолицею України?

15 грудня 2021 року у Вінниці відбувся фінальний етап конкурсу The Best Cook, який зібрав професійних та починаючих кухарів Вінниччини.

Наш партнер у Вінницькому регіоні – компанія TopRest взяла активну участь у підтримці нового конкурсу The Best Cook, забезпечивши захід необхідним кухонним інвентарем, столовим посудом для презентацій конкурсних страв та обладнанням.

Конкурс The Best Cook проводиться вперше за ініціативи та підтримки Вінницької міської адміністрації, та націлений на популяризацію та розвиток гастрокультури й гастротуризму Вінницького регіону. Недарма обов’язковим інгредієнтом однієї із страв була вишня - символ Вінницької гостинності.

З 20 поданих заявок кухарів до ІІ туру пройшло 11 конкурсантів, що готували три страви на власний вибір. До фіналу після ІІ відбіркового туру пройшли 6 кухарів, які одночасно працювали з визначеними продуктами та обладнанням. Про набір обов'язкових інгредієнтів фіналісти дізналися лише перед початком приготування.

Переможця обирали зіркові шефи країни – Алекс Якутов, Олексій Повторейко, а також заступниця міського голови Галина Якубович.

Переможцем конкурсу The Best Cook став 21-річний Назар Вітюк з ресторації «Нова Провінція». За призові місця кухарі отримали грошові винагороди. Інші фіналісти – сертифікати на стажування у столичному ресторані «Публіцист» під керівництвом «Пекельного Шефа» Алекса Якутова.

Разом з командою TopRest вітаємо Назара та інших переможців, бажаємо їм енергії та натхнення для подальшого розвитку української гастрокультури. Так тримати!