Завантажити PDF каталоги

Чи стане Вінниця гастростолицею України?

15 грудня 2021 року у Вінниці відбувся фінальний етап конкурсу The Best Cook, який зібрав професійних та починаючих кухарів Вінниччини.

Наш партнер у Вінницькому регіоні – компанія TopRest взяла активну участь у підтримці нового конкурсу The Best Cook, забезпечивши захід необхідним кухонним інвентарем, столовим посудом для презентацій конкурсних страв та обладнанням.

Конкурс The Best Cook проводиться вперше за ініціативи та підтримки Вінницької міської адміністрації, та націлений на популяризацію та розвиток гастрокультури й гастротуризму Вінницького регіону. Недарма обов’язковим інгредієнтом однієї із страв була вишня - символ Вінницької гостинності.

З 20 поданих заявок кухарів до ІІ туру пройшло 11 конкурсантів, що готували три страви на власний вибір. До фіналу після ІІ відбіркового туру пройшли 6 кухарів, які одночасно працювали з визначеними продуктами та обладнанням. Про набір обов'язкових інгредієнтів фіналісти дізналися лише перед початком приготування.

Переможця обирали зіркові шефи країни – Алекс Якутов, Олексій Повторейко, а також заступниця міського голови Галина Якубович.

Переможцем конкурсу The Best Cook став 21-річний Назар Вітюк з ресторації «Нова Провінція». За призові місця кухарі отримали грошові винагороди. Інші фіналісти – сертифікати на стажування у столичному ресторані «Публіцист» під керівництвом «Пекельного Шефа» Алекса Якутова.

Разом з командою TopRest вітаємо Назара та інших переможців, бажаємо їм енергії та натхнення для подальшого розвитку української гастрокультури. Так тримати!

Роздатковий інвентар для кафе та ресторану: основні складові для ефективного обслуговування.

У сфері громадського харчування кожна деталь має значення, особливо коли справа стосується роздаткового інвентарю. Власники кафе та ресторанів розуміють, що забезпечення якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів починається з правильно обраного інвентарю.

Які види роздаткового інвентарю існують?

 • Розливна ложка – застосовується для дозування рідин при приготуванні соусів, десертів та коктейлів. Її спеціальна форма дозволяє легко та рівномірно розливати рідини, забезпечуючи точність у рецептурі.
 • Ложка для гарніру - стане вам у нагоді для акуратної подачі, а також для формування красивих і акуратних порцій на тарілці зберігаючи візуальну привабливість страви при подачі гостям вашого закладу.
 • Щипці для спагетті - ідеальні для того, щоб легко та без проблем подавати спагетті на тарілку. Вони забезпечують зручність та точність у подачі.
 • Щипці, пінцети кухонні - багатофункціональний інструмент можуть використовуватися для захоплення, перевертання та точного позиціонування різних інгредієнтів під час приготування страв. Вони особливо корисні при декоруванні та прикрасі страв перед подачею.
 • Шпатель кондитерський - гарний для роботи з тестом, кремами та глазурями. Допомагає рівномірно наносити та розподіляти креми та глазурі, створюючи гладку та професійну обробку на кондитерських виробах.
 • Лопатка кухонна - призначена для перевертання та перемішування продуктів на сковороді або грилі. Ідеально підходить для поводження з їжею під час смаження та забезпечує безпеку та ефективність приготування.
 • Лопатка сервірувальна - використовується для перенесення готових страв з кухні на стіл, лопатка допомагає вирізати та розділити страви без пошкодження їх структури та дозволяє акуратно розмістити порцію на тарілці. Ще лопатка може бути використана для прикрашання страв перед подачею на стіл.
 • Шумовка - якщо вам потрібно відцідити рідину, наприклад, приготовлений бульйон або пасту, шумівка може бути використана для утримання твердих інгредієнтів, в той час як рідина проходить крізь отвори. Після смаження шумівка може використовуватися для виймання смажених страв з олії чи жиру на сковороді. При приготуванні супів або соусів шумівка може використовуватися для видалення піни, що утворюється на поверхні.
 • Кухарська вилка - призначена для перевертання та переміщення продуктів під час приготування на сковороді, грилі або решітці. Зазвичай має довгу ручку і два або три гострі зубці на кінці, які дозволяють утримувати і перевертати шматки м'яса, риби, овочів або інших інгредієнтів. Також корисна при піднятті та переміщенні великих шматків м'яса чи риби з грилю чи сковороди на тацю чи тарілку.
 • Картоплям'ялка - також відома як товченя, призначена для подрібнення картоплі та інших овочів до стану пюре. Може бути корисною для приготування їжі для немовлят, оскільки вона допомагає швидко і легко розім'яти ніжні овочі до стану, придатного для харчування маленьких дітей.

Як правильно зберігати роздатковий інвентар?

 • Регулярно мийте та витирайте інвентар.
 • Використовуйте підставки, полиці, силіконові вкладки між предметами.
 • Позначте контейнери та полиці, щоб було легко знайти роздатковий інвентар.
 • Предмети, які часто використовуються, зберігаються на рівні, до якого легко дістатися, а рідше — на дахах або сенсорних полицях.
 • Використовуйте контейнери або коробки для зберігання дрібних предметів та приладдя кухонного інвентарю.
Показати більше